عید فطر امسال هم خالی از حاشیه نبود !

دیشب که از جلسه ی مناجات اومدیم برادرم یه سری به سایت ها زد که اتفاقی چشمش به سایت شیعه آنلاین افتاد که نظر آیه الله شیرازی مبنی بر عید نبودن یک شنبه را نشر داده بود . با کمی جستجو دیدیم که علاوه بر ایشون بزرگان دیگری همچون آیات عظام مکارم شیرازی ، سیستانیو وحید خراسانی نیز با ایشون هم نظر هستند . خوب گفتیم که برای اطلاع بیشتر به سایت خود آقایان مراجعه کنیم که متاسفانه دیده شد که بعضی دوستان خودسر سایت آیه الله وحید را مسدود و  به صورت تابلو تنها عکس زیر از سایت را بر روی صفحه وب به نمایش گذاشته بودند .


حالا این که تکلیف مقلدان ایشون چه می شود الله اعلم!
بعد گفتیم که یک سری به سایت آیات عظام سیستانی و مکارم بزنیم که متاسفانه سایت ایشون هم با مشکل مواجه بود . البته شاید بشه یه جورایی اشکال در سایت آیه الله مکارم و سیستانی را فنی دانست اما در مورد سایت آیه الله وحید متاسفانه موضوع چیز دیگری بود !

خدا را شکر در رسانه ی ملی و سایت های خبری مطرح کشورهم چیزی مطرح نشد و تنها شیعه نیوز و شیعه آنلاین بودند که حقیقت را برای مسلمین به نمایش گذاشتند و استقلال خویش را اثبات نمودند .
هنوز هم که هنوزه به خاطر این اتفاق من که دپرسم حالا حال دیگران چطوره نمی دونم .
ولی با توجه به اختلاف نظر مراجع در مورد رویت حلال از نظر مسلح بودن یا نبودن ضرورت داشت که همه ی افراد به صورت کاملا شفاف از نظر مرجع تقلیدشون در مورد عید مطلع می شدند که دوستان نگذاشتند که بشوند !
تا این لحظه مشکل سایت های مراجع بجز آیه الله وحید ظاهرا مرتفع شده است .
موضوع: اظهار نظر،
برچسب ها: عیدفطر¡ امام نقی امام نقی امام نقی امام نقی امام نقی امام نقی امام نقی امام نقی امام نقی امام نقی امام نقی امام نقی امام نقی امام نقی امام نقی امام نقی امام نقی امام نقی امام نقی امام نقی امام نقی امام نقی امام نقی امام نقی امام نقی امام نقی امام نقی امام نقی امام نقی¡ کمپین یادآوری امام نقی به شیعیان کمپین یادآوری امام نقی به شیعیان کمپین یادآوری امام نقی به شیعیان¡ imamnaghi imamnaghi imamnaghi emamnaghi emamnaghi emamnaghi،
[ یکشنبه 29 مرداد 1391 ] [ 05:55 ب.ظ ] [ منتظر ]
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic