آنچه هرگز خاموش نشود همان نور خداست

ابلیس پس از نافرمانی از امر الهی و رانده شدن از درگاه پروردگار قسم یاد کرد که عالمیان را گمراه و از پای گذاری در راه مستقیم منحرف نماید و در این راه تمام سعی خویش را مصروف داشت .
 از همان آغاز در پی فریفتن آدم ابوالبشر و همسر و فرزندانش درآمد . و در ادامه از طریق اعوان و انصارش به مقابله با پیامبران الهی پرداخت ؛ چه در زمان حیات دنیوی ایشان و چه بعد از وفاتشان از طریق تحریف دینشان . . .
گذشت و گذشت تا نوبت به پیامبر خاتم رسید و آخرالزمان . محمد امین با رنج و سعی فراوان پیام الهی و راه و رسم رستگاری و عدم گمراهی ابدی تا روز واپسین را به آدمیان نمایاند و به فرمان رب خویش مصحف شریف و اهل بیت خویش را به عنوان مبین قرآن به یادگار گذاشت . ولی ابلیس دوباره دست به کار گشت و فرمانبردارانش را گسیل داشت و بسیار بسیار افراد را از مسیر هدایت منحرف ساخت بجز آنانی که دست به دامان یادگاران رحمت للعالمین شدند . . .
روزگار سپری گشت و ابلیس و دوستانش دست از کار نکشیدند.
 زمانه به جایی رسید که لشکریان ابلیس فرقه ای ساختند که به جنگ با مظاهر رستگاری که پیامبر رحمت به یادگار گذاشت شتافت . " وهابیت " گروهی با عقایدی منحرف در جهت مقابله با امامت وهدایت.
بعد چندی فرقه ای دیگر پای در میان گذارد . "بهاییت" فرقه ای که برای مقابله با موعود و منجی و تشکیک در آن پای به صحنه گذاشت .
حال امروز این اعوان و انصار ابلیس خسته و شکست خورده دست به دست هم داده اند تا شاید بتوانند کاری کنند !
کمپینی ساخته اند به نام "کمپین یادآوری امام نقی به شیعیان" . و گمان کرده اند که می توانند از این طریق نور هدایت را خاموش نمایند . ولی آنچه هرگز خاموش نشود همان نور خداست . . .موضوع: اظهار نظر، امام نقی علیه السلام (emamnaghi)،
برچسب ها: #کمپین_یادآوری_امام_نقی_به_شیعیان #کمپین_شیعیان_امام_نقی #نقی #یانقی #امام_نقی،
دنبالک ها: #کمپین_یادآوری_امام_نقی_به_شیعیان #کمپین_شیعیان_امام_نقی #نقی #یانقی #امام_نقی،
[ دوشنبه 9 بهمن 1391 ] [ 12:32 ق.ظ ] [ منتظر ]
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic